Страницы: 1 2 След.
Ответить

Оплата налогов

 
Здравствуйте, уважаемые мужы трейдинга!

Кто-нибудь налоги с этого дела платит? Если да-то как и какие? Если нет- вы налоговой не боитесь, не придет в гости?

Тоже торгую потихонечку, боюсь попасть за сокрытие доходов :shock:
 
Если работаете с банком - банк вычтет у вас налог с прибыли(перечитайте договор).Если с ДЦ - читайте ветку "Законодательство,налоги,движение денег"
 
Так отвечает налоговая
Питання:

Чи має сплачуватись податок фізичною особою на доходи від здійснення спекулятивних операцій на міжнародному валютному ринку Форекс.

Відповідь:
Порядок оподаткування доходів фізичних осіб регламентується Законом України від 22.05.03р. №889 „Про податок з доходів фізичних осіб” (далі – Закон). Відповідно до п.1.2 ст.1 Закону, дохід – це сума будь-яких коштів, вартість матеріального і нематеріального майна, інших активів, що мають вартість, у тому числі цінних паперів або деривативів, одержаних платником податку у власність або нарахованих на його користь протягом відповідного звітного податкового періоду з різних джерел як на території України, так і за її межами. Тобто об’єктом оподаткування у фізичної особи є доходи як джерелом їх походження з України, так і іноземні доходи (п.3.1.ст.3 Закону). Порядок оподаткування іноземних доходів, одержуваних резидентами України, провадиться згідно з п.9.9 ст.9 Закону, відповідно до якого, якщо джерело виплат будь-яких оподатковуваних доходів є іноземним, то сума такого доходу включається до складу загального річного оподатковуваного доходу платника податку - їх отримувача, який зобов'язаний подати річну податкову декларацію (пп.9.9.1 п.9.9 ст.9 Закону). Річна податкова декларація про майновий стан і доходи подається платником податку до податкового органу за місцем реєстрації (проживання) до 1 квітня року, наступного за тим, в якому було отримано дохід. Тобто громадяни - резиденти України, які матимуть протягом звітного податкового року доходи від здійснення операцій на міжнародному валютному ринку FOREX за договорами, укладеними з іноземними фірмами-посередниками, чи безпосередньо з іноземними банківськими установами, зобов'язані після його закінчення подати до податкового органу річну податкову декларацію та сплатити податок за ставкою визначеною п.7.1 ст.7 Закону. Якщо ж угоди щодо участі у операціях купівлі-продажу валютних коштів на ринку FOREX укладено фізичною особою з банківською установою-резидентом України, то такий банк є податковим агентом щодо доходів, одержаних фізичною особою від таких операцій. Згідно із п.18.2 ст.18 Закону, обов'язок платника податку з подання декларації вважається виконаним, якщо він отримував доходи виключно від податкових агентів, зобов'язаних подавати звітність з цього податку у встановленому порядку.
 
:)
Ой это мой вопрос, я задавал :) . У меня дежа вю. :)
 
так чего не подсказали???
 
Цитата
nikitinтак чего не подсказали???

:oops:
Спрашивали кто платит - я не плачу, не хватало чтоб с демо еще налоги взымали :)
 
А кто-нибудь работает на форексе как частный предприниматель? Если да, то на какой системе налогообложения и как взаимодействуете с пенсионным?
 
а зачем такие изыски? мы не ищем легких путей? )))
 
Лучше сидеть или на едином налоге (если есть постоянная ежемесячная прибыль на счету от 1000) или открывать счета в западных компаниях и заполнять по своему усмотрению ежегодную декларацию.
Если хотите совсем без налогов - просим на Кипр.
 
Спасибо. Хотелось бы еще услышать реальных частных предпринимателей.
Страницы: 1 2 След.
Ответить
Читают тему (гостей: 1)

Вход